• آموزش


قابل توجه اعضای محترم هیات علمی؛

1397/07/17

فعال سازی حساب کاربری در سامانه " همانندجو "

در راستای مدیریت حقوقی بروندادهای علمی دانشگاه و دیگر پردازش های مورد نیاز، برای هریک از اعضای محترم هیات علمی دانشگاه یک پروفایل در سامانه مشابهت یاب " همانندجو " ایجاد و پیوند فعال سازی آن بهمراه نام کاربری و رمزعبور از طریق این سامانه به نشانی پست الکترونیکی دانشگاهی اعضای محترم هیات علمی ارسال شده است .

شایان ذکر است اساتیدی که موفق به دریافت پیوند یاد شده از طریق پست الکترونیکی نشده اند، نشانی پست الکترونیکی خود را در اسرع وقت به نشانی پست الکترونیکی ( mkbayat@gmail.com ) ارسال نمایند . مسئول خدمات مرجع الکترونیکی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد جناب آقای دکتر محمدکریم بیات ( رئیس اداره خدمات کاربران کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه ) جهت ایجاد پروفایل مذکور اقدام خواهند نمود .

لازم به ذکر است، دانشجویان گرامی برای درخواست انجام فرایند مشابهت یابی بر روی پایان نامه/رساله خود باید شخصاً از طریق سامانه همانندجو قابل دسترس بر روی وب سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایرانداک اقدام به ثبت نام و تکمیل پروفایل نموده، و اطلاعات مربوط به فایل های مربوط به پایان نامه/ رساله را به این سامانه ارسال نمایند.

اساتید گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر فایل راهنما را دانلود نمایید.بازدید: 78خروج