• خبر روز


برگزاری نشست «فضای مجازی: مسائل حاکمیتی، چالش‌ها و فرصت‌ها» در دانشکده علوم ارتباطات

1397/07/16

نشست «فضای مجازی: مسائل حاکمیتی، چالش‌ها و فرصت‌ها» با حضور سید رسول حسینی، مشاور رئیس مرکز ملی فضای مجازی در سالن شورای دانشکده علوم ارتباطات برگزار شد.

در این نشست که ۱۰ مهرماه برگزار شد، حسینی، مشاور رئیس مرکز ملی فضای مجازی درمورد این فضا و چالش‌ها و فرصت‌های آن در جمع هیئت رئیسه، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکدۀ علوم ارتباطات به سخنرانی پرداخت.

در این نشست اعضای هیئت علمی گروه‌های مختلف دانشکده علوم ارتباطات شامل علوم ارتباطات، روزنامه‌نگاری، روابط عمومی و مطالعات ارتباطی و فناوری اطلاعات حضور داشتند.

همچنین در این نشست دکتر محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده علوم ارتباطات، هادی خانیکی، مدیر گروه ارتباطات و دکتر سیدمحمد مهدی‌زاده، معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده نیز به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

گفتنی است در فروردین‌ماه امسال، ابوالحسن فیروزآبادی، رئیس مرکز ملی فضای مجازی و دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور با حضور در دانشکدۀ علوم ارتباطات و دیدار با دکتر محمدمهدی فرقانی، رئیس این دانشکده و برخی از استادان در زمینه همکاری‌های علمی، پژوهشی و مطالعاتی به گفت‌و‌گو و تبادل‌نظر پرداختند.

منبع خبر: عطنابازدید: 159خروج