• خبر روز


چهارمین کارگاه «توانمندسازی رابطان رسانه‌ای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه»

1397/06/11

مراسم افتتاحیه چهارمین کارگاه «توانمندسازی رابطان رسانه‌ای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه» با تدریس استادان علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی در دانشکده ارتباطات برگزار شد.

در این مراسمٍ که صبح شنبه، ۱۰ شهریورماه برگزار شد، دکتر محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و دکتر مهدی افتخاری، دبیر شورای ارتقای آگاهی‌های عمومی، اطلاع رسانی و افکارسنجی معاونت پیشگیری از جرم قوه قضاییه به ایراد دیدگاه‌های خود پیرامون اهمیت سواد ارتباطاتی و اطلاعات و مسئولیت‌های آن در نظام رسانه‌ای و ارتباط با مردم قوه قضائیه پرداختند.

این دوره برای جمعی از مسئولان روابط عمومی نهادهای زیر مجموعه قوه قضائیه سراسر کشور به مدت سه روز و با تدریس قدسی بیات، مهدخت بروجردی و علیرضا حسینی پاکدهی، اعضای هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی و مهندس خراسانی و دکتر شهابی برگزار می‌شود.

گفتنی است بهار امسال تفاهم نامۀ همکاری علمی و پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوۀ قضائیه با حضور دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی و دکتر محمدباقر اُلفت، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوۀ قضائیه به امضا رسید.

 بازدید: 461خروج