• خبر روز


دیدار معاون دانشگاه «پمپئو فابرای» بارسلونا با رئیس دانشکده علوم ارتباطات

1397/04/25

در این دیدار خانم دکتر «مونیکا فیگوراس‌ماز» با رئیس و استادان دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی به گفت‌وگو پرداختند.

دکتر «مونیکا فیگوراس‌ماز»، استاد علوم ارتباطات و معاون مسئولیت‌ اجتماعی دانشگاه «پمپئو فابرای» بارسلونا که برای بازدید از دانشگاه علامه‌طباطبائی در قالب برنامه «اراسموس پلاس» به ایران سفر کرده است با مسئولان این دانشگاه از جمله رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست، علاوه بر دکتر محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده علوم ارتباطات، دکتر علی‌اصغر کیا، مدیر گروه روزنامه‌نگاری، دکتر هادی خانیکی، مدیر گروه ارتباطات، دکتر نورالدین رضو‌ی‌زاده، معاون اداری و مالی دانشکده علوم ارتباطات و دکتر محمود شهابی، عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، دو طرف بر توسعه همکاری‌های دو دانشگاه در زمینه برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌های مشترک تأکید و درباره اعطای فرصت مطالعاتی به استادان و دانشجویان دانشگاه‌ علامه‌ طباطبائی توسط دانشگاه اسپانیایی به بحث و گفت‌وگو پرداختند و قرار شد این استادان نشست دیگری را به‌زودی برای هماهنگی و گفت‌وگوی بیشتر در این دانشگاه برگزار کنند.

گفتنی است، دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه «پمپئو‌ فابرای» بارسلونا با بیش از ۱۵۰ عضو هیئت‌ علمی و ۱۴۰۰ دانشجو از بزرگترین دانشگاه‌های علوم ارتباطات دنیا به‌شمار می‌آید.

منبع : عطنا

 

 بازدید: 530خروج