• خبر روز


بازدید هیئت دانشگاه هرات از دانشکده علوم ارتباطات

1396/11/15

هیئت دانشگاه هرات از دانشکده علوم ارتباطات بازدید و با محمدمهدی فرقانی، رئیس این دانشکده دیدار کردند و به گفت‌و‌گو پرداختند.

به گزارش باشگاه خبری عطنا، این هیئت شامل عبدالله فایز، رئیس دانشگاه هرات به همراه سهیلا عرفانی، رئیس دانشکده ژورنالیزم و عبدالوهاب آزادانی، رئیس دانشکده علوم اجتماعی این دانشگاه بودند که شنبه  ۱۴ بهمن‌ماه از دانشکده علوم ارتباطات بازدید و با محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده به گفت‌و‌گو و تبادل‌نظر پرداختند.

در این گفت‌و‌گو که به میزبانی دانشگاه علامه‌طباطبائی انجام شد، ابتدا محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی به معرفی ساختار این دانشکده و گروه‌های آموزشی آن پرداخت.

سپس اعضای هیئت دانشگاه هرات به معرفی حوزه کاری خود پرداختند و برای همکاری با دانشگاه علامه طباطبائی به‌خصوص دانشکده علوم ارتباطات این دانشگاه اعلام آمادگی کردند.

هیئت دانشگاه هرات بعد از پایان جلسه با محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی از پایگاه خبری دانشگاه علامه طباطبائی (عطنا)‌ بازدید و از نزدیک با فعالیت‌های این سایت خبری آشنا شدند.

گفتنی است، هیئت دانشگاه هرات قبل از بازدید از دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و دیدار با رئیس این دانشکده با عطاالله کوهیان، معاون امور بین‌الملل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ایران در مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی این وزارتخانه دیدار کردند.

گفتنی است دانشگاه علامه طباطبائی به مدت ۳ روز میزبان این هیئت ۳ نفره از دانشگاه هرات است.

.

 

 بازدید: 284خروج