• تابلوی اعلانات

 

قابل توجه دانشجویان دکتری و ارشد 

جهت استفاده از شیوه نامه تحویل پایان نامه و رساله ، به سایت کتابخانه مرکزی دانشگاه به آدرس زیر مراجعه فرمائید . 

http://d-lib.atu.ac.ir/faces/home.jspx

 


 

قابل توجه دانشجویان دکتری ورودی 96-95 

به اطلاع می رساند ارائه مدرک زبان برای کلیه دانشجویان ( با آزمون و بدون ازمون ) الزامی می باشد . 

 


 

قابل توجه دانشجویان دکتری 

پیش از برگزاری جلسه پیش دفاع ، یک مقاله چاپ شده یا دو مقاله پذیرفته شده بر گرفته از رساله ، که از سوی استاد راهنما ، مدیر گروه و کارشناس پژوهشی دانشکده تایید شده است ، جهت اخذ مجوز به کارشناس تحصیلات تکمیلی ارائه نمایید . 

 


 

دانشجویان کارشناسی ارشد درس " شیوه های نوین روزنامه نگاری تحقیقی " تا 10 مهرماه فرصت دارند کار عملی خود را تحویل دفتر ریاست دانشکده نمایند . در غیر اینصورت تنها نمره ورقه امتحان به آنها تعلق خواهد گرفت . 

 


 

اعزام دانشجویان دکتری برای استفاده از دوره های 9-6 ماهه به کشور آلمان 

بر اساس قرارداد منعقد شده میان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و موسسه تبادلات آکادمیک آلمان ( DAAD ) به صورت مشترک و با حمایت مالی دو طرف   می باشد . دانشجویان در حال تحصیل در دوره دکتری که دارای پذیرش از دانشگاه های کشور آلمان می باشند جهت کسب اطلاعات دقیق به وب سایت زیر مراجعه نمایند . 

http://research.atu.ac.ir

http://www.daad-iran.org/ir

 


 

تکمیل کادر هیات علمی 

دانشگاه سلمان فارسی کازرون بمنظور تکمیل کادر هیات علمی خود به صورت پیمانی ، طرح سربازی و یا انتقال اعضای محترم هیات علمی سایر دانشگاه ها ، در رشته های مورد نیاز این دانشگاه از طریق فراخوان سامانه جذب نور رضوی از متقاضیان استقبال می نماید . 

جهت اطلاع بیشتر به آدرس اینترنتی : http://www.kazerunsfu.ac.ir مراجعه نمایید . 

 


 

قابل توجه دانشجویان متاهل 

صندوق رفاه دانشجویان در نظر دارد ، به منظور تحکیم بنیان دانشجویان متاهل و همچنین کمک به تغذیه مادران باردار یا شیرده ( دانشجو ) با حمایت و همکاری بنیاد علوی نسبت به تامین سبد غذایی اقدام نماید . دانشجویان متقاضی به مسئول امور دانشجویی دانشکده مراجعه نمایند .