اخبار

اخبار دانشکده

دور دوم انتخابات شورای صنفی دانشکدۀ علوم ارتباطات

انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکدۀ علوم ارتباطات، که با توجه به نتایج آرا به دور دوم کشیده شده بود، دوشنبه، ۷ خرداد ماه جاری برگزار شد.

خانیکی: تاسیس یک رشته جدید در کارشناسی ارشد علوم ارتباطات/ افخمی: برخی سوالات آزمون ارشد «به هیچ عنوان» استاندارد نیستند/مهدی‌زاده: کتب اصلی را بخوانید

مدیرگروه ارتباطات دانشکدۀ علوم ارتباطات از اضافه شدن رشته «مطالعات فرهنگی و رسانه» به رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه علامه خبر داد و مدیرگروه روابط عمومی دانشکده هم بر لزوم تدوین سرفصل‌های دیگری در طراحی سوالات آزمون ارشد علوم ارتباطات تاکید کرد و ازجمله گفت حضور درس تاریخ در کنکور به این شکل اشتباه است.

علیرضا عبداللهی نژاد به سمت مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر علیرضا عبداللهی‌نژاد، عضو هیئت علمی دانشکدۀ علوم ارتباطات را به سمت «مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم» منصوب کرد.وی پیش از این مسئولیت سرپرستی اداره کل روابط عمومی وزارت علوم را برعهده داشته است.

افتتاح کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» در دانشکدۀ علوم ارتباطات

مراسم افتتاحیه کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» با حضور منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشکدۀ علوم ارتباطات برگزار شد.

نشست افتتاحیه کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» در دانشکدۀ علوم ارتباطات

نشست افتتاحیه کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» با حضور منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از مسئولان یونسکو در دانشکدۀ علوم ارتباطات برگزار شد.

با حضور وزیر علوم؛ دکتر افخمی به عنوان استاد برجسته روابط عمومی مورد تقدیر قرار گرفت

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیینی از سه دهه تلاش های علمی و حرفه ای دکتر حسین افخمی، استاد و مدیر گروه روابط عمومی دانشکدۀ علوم ارتباطات تجلیل کرد.

اطلاعیه ها

قابل توجه دانشجویان مقطع ارشد و دکتری؛

اعلام شرایط بورس تحصیلی مالزی در سال 2018

قابل توجه اساتید و دانشجویان محترم؛

فراخوان برگزاری هشتمین کنگرۀ انجمن ایرانشناسی اسپانیا در تهران

اطلاعیه

فراخوان همایش نخستین کنگره بین المللی انجمن اوراسیایی ایران شناسان

اطلاعیه مرکز فرهنگی هند و عرب دانشگاه ملی اسلامی دهلی نو؛

فراخوان همایش "هنر و سنت های معماری هند و ایران،اشتراکات متنوع"

برگزاری نمایشگاه تازه های کتابخانه

نمایشگاه تازه های کتابخانه، یکشنبه تا سه شنبه(8-6خرداد) در سالن کتابخانه دانشکدۀ علوم ارتباطات برگزار می گردد.

قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی ؛

اطلاعیه کتابخانه دانشکده

دانشکده در رسانه ها

سخنرانی هادی خانیکی در نشست «مهار خشونت در گرو تاب‌آوری سرزمین» در دانشگاه تهران

نشست «مهار خشونت در گرو تاب‌آوری سرزمین» با سخنرانی هادی خانیکی و محمد درویش در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

کرسی علمی-ترویجی «انسان و معنا در ارتباطات انسانی» با ارائه رضا صابری

نخستین کرسی علمی- ترویجی در سال ۱۳۹۷ دانشکدۀ علوم ارتباطات با موضوع «انسان و معنا در ارتباطات انسانی» دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت‌ماه در تالار دفاع دانشکدۀ علوم ارتباطات برگزار شد.

پذیرش حقوق فرهنگی مستلزم وجود دیدگاهی مثبت درباره آن است

استاد روزنامه‌نگاری دانشکدۀ علوم ارتباطات در نشست «شهروند اینترنتی و حقوق فرهنگی» با بیان اینکه پذیرش هر نوآوری مستلزم طی کردن یک سری مراحل است، گفت: بین میزان پذیرش حقوق فرهنگی و ویژگی‌های مزیت نسبی، سادگی، سازگاری، آزمون‌پذیری و پذیرش آن رابطه وجود دارد.

هادی خانیکی: کرسی علم و فناوری یونسکو، فرصتی برای ارتقای توان اسلامی و ایرانی است

مدیرگروه ارتباطات دانشکدۀ علوم ارتباطات و رئیس کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» با بیان اینکه این کرسی فرصتی برای ارتباط سهگانه دانشگاه، رسانه و جامعه است، گفت: علم و فناوری به حمایت و نظارت جامعه نیاز دارد و این حمایت به کمک وسایل ارتباط جمعی، ارتباطات انسانی، شفاهی و شبکهای میسر میشود.

هادی خانیکی در نشست نقد و بررسی کتاب «گاه و بی‌گاهی دانشگاه در ایران»:دانشگاه‌ در ایران «جامعه دانشمندان» نشده است

هادی خانیکی،استاد ارتباطات دانشکده، با بیان اینکه رشد و توسعه دانشگاه در ایران به‌صورت یک خط پیوسته در نیامده است، گفت: مؤلف به‌دنبال این است که ثابت کند در دانشگاه‌های ما برش‌هایی وجود دارد که به‌ یکدیگر متصل نشده بنابراین نمی‌توان گفت که در دانشگاه‌های ایران اجتماع استادان و دانشمندان و حتی دانشکده‌ها صورت گرفته است.

زرین زردار در نشست نقد و بررسی کتاب «گاه و بی‌گاهی دانشگاه در ایران»: کتابی که می‌توانید با آن گفت‌وگو کنید

زرین زردار، استادیار علوم ارتباطات دانشکده، با بیان اینکه این کتاب صرفا طبقه‌بندی و تحلیل‌های تاریخی ارائه نمی‌دهد، گفت: این کتاب در ذهن مخاطب مسئله ایجاد می‌کند و سوال‌های جدیدی برایش مطرح می‌کند، به عبارت بهتر مطالعه کتاب آن ماده اولیه مناسبی برای شروع یک گفت‌وگوی جدی راجع به وضعیت دانشگاه به‌دست مخاطب می‌دهد.

پیشخوان مطبوعات

پیشخوان روزنامه های ورزشی

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز شنبه 17آذرماه 1396

پیشخوان روزنامه های صبح ایران

صفحه نخست روزنامه های امروز شنبه 17آذر ماه 1396

گالری تصاویر

بازدید هیئت عالی رتبه عراقی از دانشکده علوم ارتباطات

سلام حسن طه، معاون علمی و بین‌المللی وزارت آموزش عالی و پژوهش‌های علمی جمهوری عراق و هیئت همراه، از دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی بازدید کردند.

مراسم افتتاحیه دانشکده علوم ارتباطات

گشایش رسمی دانشکده علوم ارتباطات و بزرگداشت دومین سالروز درگذشت دکتر کاظم معتمدنژاد، پدر علوم ارتباطات ایران،سالن همایش‌های دانشکده مورخ 94/9/25

تب دانشگاه علامه