• آرشیو دانشکده در رسانه ها


سخنرانی هادی خانیکی در نشست «مهار خشونت در گرو تاب‌آوری سرزمین» در دانشگاه تهران
نشست «مهار خشونت در گرو تاب‌آوری سرزمین» با سخنرانی هادی خانیکی و محمد درویش در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.
 ٠٩:٤٤ - 1397/03/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
کرسی علمی-ترویجی «انسان و معنا در ارتباطات انسانی» با ارائه رضا صابری
نخستین کرسی علمی- ترویجی در سال ۱۳۹۷ دانشکدۀ علوم ارتباطات با موضوع «انسان و معنا در ارتباطات انسانی» دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت‌ماه در تالار دفاع دانشکدۀ علوم ارتباطات برگزار شد.
 ١٢:٥٦ - 1397/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
پذیرش حقوق فرهنگی مستلزم وجود دیدگاهی مثبت درباره آن است
استاد روزنامه‌نگاری دانشکدۀ علوم ارتباطات در نشست «شهروند اینترنتی و حقوق فرهنگی» با بیان اینکه پذیرش هر نوآوری مستلزم طی کردن یک سری مراحل است، گفت: بین میزان پذیرش حقوق فرهنگی و ویژگی‌های مزیت نسبی، سادگی، سازگاری، آزمون‌پذیری و پذیرش آن رابطه وجود دارد.
 ١٢:٤١ - 1397/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
هادی خانیکی: کرسی علم و فناوری یونسکو، فرصتی برای ارتقای توان اسلامی و ایرانی است
مدیرگروه ارتباطات دانشکدۀ علوم ارتباطات و رئیس کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» با بیان اینکه این کرسی فرصتی برای ارتباط سهگانه دانشگاه، رسانه و جامعه است، گفت: علم و فناوری به حمایت و نظارت جامعه نیاز دارد و این حمایت به کمک وسایل ارتباط جمعی، ارتباطات انسانی، شفاهی و شبکهای میسر میشود.
 ١٣:١١ - 1397/02/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
هادی خانیکی در نشست نقد و بررسی کتاب «گاه و بی‌گاهی دانشگاه در ایران»:دانشگاه‌ در ایران «جامعه دانشمندان» نشده است
هادی خانیکی،استاد ارتباطات دانشکده، با بیان اینکه رشد و توسعه دانشگاه در ایران به‌صورت یک خط پیوسته در نیامده است، گفت: مؤلف به‌دنبال این است که ثابت کند در دانشگاه‌های ما برش‌هایی وجود دارد که به‌ یکدیگر متصل نشده بنابراین نمی‌توان گفت که در دانشگاه‌های ایران اجتماع استادان و دانشمندان و حتی دانشکده‌ها صورت گرفته است.
 ١٠:٠٢ - 1397/02/22 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>