• آرشیو دانشکده در رسانه ها


محمدمهدی فرقانی در گفت گو با ایسنا : محدوده ملاحظات امنیتی را در انتشار خبر مشخص کنید
رئیس دانشکده علوم ارتباطات معتقد است که، رسانه‌ی متعلق به نظام طبعیتا محدودیت‌هایی مانند ملاحظات امنیت ملی و منافع عمومی را دارد اما این‌که تعریف این ملاحظات و منافع عمومی چیست و مصادیق آن کدام است، می‌تواند محل بحث، گفت‌وگو و تامل باشد.
 ٠٩:٤٤ - 1397/05/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد مهدی فرقانی: مطبوعات و رسانه‌ها چشم ناظر مبارزه با فساد هستند
اگر مطبوعات و رسانه‌ها آزاد باشند، می‌توانند بسیاری از سوء‌استفاده‌های از ثروت و قدرت را در همان مراحل اولیه کشف و اعلام کنند
 ٠٨:٣٨ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
محمدمهدی فرقانی: اشتباه استراتژیک رسانه ملی؛
جمعه‌شب شبکه یک مستندی بنام «بی‌راهه» پخش می‌کند و در آن اعترافات شماری از کاربران اینستاگرام یا همان شاخ‌های مجازی را به نمایش می‌گذارد. در این برنامه‌، سه دختر و یک پسر که چهره‌شان محو شده بود، درباره فعالیت‌هایشان در اینستاگرام به پرسش‌های مجری برنامه پاسخ می‌دادند و گاه در طول پاسخ‌هایشان به گریه می‌افتادند و ابراز پشیمانی می‌کردند.
 ١١:٠٤ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
هادی خانیکی : میدان گفت‌وگوهای نسلی در جامعه باز شود
آنچه این روزها به یکی از مباحث پررنگ رسانه‌ای و فرهنگی و سیاسی تبدیل‌شده، موضوع پخش اعترافات یک دختر ۱۷ ساله در تلویزیون و دامنه‌های گسترده اعتراض در فضای مجازی و حتی بعضاً در فضای واقعی بود.
 ١٠:٤٦ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
محمدمهدی فرقانی طی یادداشتی در روزنامه ایران؛
شیوه و مفهوم حکمرانی و مدیریت کردن جامعه نسبت به گذشته خیلی تغییر کرده است و درنتیجه چنین تحولاتی، تصمیمات و عملکردها به‌سرعت و شدت موردنقد و ارزیابی قرار می‌گیرد، مقایسه‌ها به‌سرعت شکل می‌گیرند و بروز و ظهور پیدا می‌کنند و هم مطالبه پاسخگویی می‌کنند و هم پاسخگویی را دشوار می‌کنند.
 ١٠:٣٧ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>