• آرشیو دانشکده در رسانه ها


هادی خانیکی: شفیعی کدکنی؛ کیمیاگر میراث نامکشوف فرهنگ
عضو هیئت علمی دانشکدۀ علوم ارتباطات: شفیعی‌کدکنی را می‌شود به تعبیری دیگر بازخوان یا بازآفرین سنت در دوران جدید نامید و تسلط و چند وجهی بودن استاد به حوزه‌های مختلف اندیشه و فرهنگ ایرانی اسلامی از او شخصیتی بی‌بدیل ساخته که در عین آنکه ژرف‌اندیشانه از گذشته بهره‌های وافر می‌برد، این توانایی را هم دارد که تأملش در گذشته را به جذاب‌ترین زبان و نظم علمی جدید به عرصه بیاورد.
 ١٢:٢٨ - 1397/07/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
محمدمهدی فرقانی در گفت گو با ایسنا : محدوده ملاحظات امنیتی را در انتشار خبر مشخص کنید
رئیس دانشکده علوم ارتباطات معتقد است که، رسانه‌ی متعلق به نظام طبعیتا محدودیت‌هایی مانند ملاحظات امنیت ملی و منافع عمومی را دارد اما این‌که تعریف این ملاحظات و منافع عمومی چیست و مصادیق آن کدام است، می‌تواند محل بحث، گفت‌وگو و تامل باشد.
 ٠٩:٤٤ - 1397/05/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد مهدی فرقانی: مطبوعات و رسانه‌ها چشم ناظر مبارزه با فساد هستند
اگر مطبوعات و رسانه‌ها آزاد باشند، می‌توانند بسیاری از سوء‌استفاده‌های از ثروت و قدرت را در همان مراحل اولیه کشف و اعلام کنند
 ٠٨:٣٨ - 1397/05/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
محمدمهدی فرقانی: اشتباه استراتژیک رسانه ملی؛
جمعه‌شب شبکه یک مستندی بنام «بی‌راهه» پخش می‌کند و در آن اعترافات شماری از کاربران اینستاگرام یا همان شاخ‌های مجازی را به نمایش می‌گذارد. در این برنامه‌، سه دختر و یک پسر که چهره‌شان محو شده بود، درباره فعالیت‌هایشان در اینستاگرام به پرسش‌های مجری برنامه پاسخ می‌دادند و گاه در طول پاسخ‌هایشان به گریه می‌افتادند و ابراز پشیمانی می‌کردند.
 ١١:٠٤ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
هادی خانیکی : میدان گفت‌وگوهای نسلی در جامعه باز شود
آنچه این روزها به یکی از مباحث پررنگ رسانه‌ای و فرهنگی و سیاسی تبدیل‌شده، موضوع پخش اعترافات یک دختر ۱۷ ساله در تلویزیون و دامنه‌های گسترده اعتراض در فضای مجازی و حتی بعضاً در فضای واقعی بود.
 ١٠:٤٦ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>