• خبر روز


نشست سوم سمینار بین‌المللی رسانه و ارتباطات، تجربیات ایران و مالزی

1396/04/20

نشست علمی بین‌المللی «آموزش ارتباطات و رشته های آن در ایران و مالزی» با حضور دکتر محمدمهدی فرقانی و پروفسور اظهار تمام، محمد خدادی و عباس خش‌اندیش و استادان دانشکده ارتباطات ، دوشنبه ۱۹ تیرماه در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبری عطنا، سمینار بین‌المللی «رسانه و ارتباطات: تجربیات ایران و مالزی» روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ تیرماه به میزبانی انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات و همکاری دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، رایزنی علمی جمهوری اسلامی ایران در مالزی، سازمان دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌شود. در این سمینار استادها و پژوهشگران علوم ارتباطات و رسانه از ایران و مالزی در چهار نشست مشترک در حوزه‌های روزنامه‌نگاری، پخش تلویزیونی، آموزش ارتباطات و شبکه‌های اجتماعی حضور می‌یابند.

در همین راستا، نشست سوم با عنوان «آموزش ارتباطات و رشته های آن در ایران و مالزی» امروز در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد که دبیر علمی نشست دکتر محمدمهدی فرقانی و اعضای پنل پروفسور اظهار تمام، محمد خدادی و عباس خش‌اندیش بودند. این پنل ساعت ۱۰ تا ۱۳ روز دوشنبه ۱۹ تیرملاه در سالن اجتماعات دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی (پردیس دهکده المپیک) برگزار شد.

گزارش کامل در عطنا قرار می‌گیرد.

همچنین در حاشیه این نشست مهمانان خارجی دانشگاه‌های مالزی از بخش‌های مختلف دانشکده ارتباطات دیدار کردند و در پایان در تحریریه عطنا حضور یافتند.

امشب نیز چهارمین نشست با عنوان «شبکه‌ها/ رسانه‌های اجتماعی: تجربیات ایران و مالزی» به میزبانی سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌شود. دبیر علمی نشست دکتر هادی خانیکی و اعضای پنل پروفسور صالح حسن، پروفسور عبدالمعطی ، مهندس نصرالله جهانگرد و خانم دکتر باستانی هستند. این پنل روز دوشنبه ۱۹ تیرماه ساعت ۱۸ لغایت ۲۰ برگزار می‌شود.

 

 بازدید: 504خروج