• خبر روز


مستند «دی‌ماه پرحادثه» با حضور استادان علوم ارتباطات اکران شد

1395/11/24

شنبه، ۲۳ بهمن، با اکران مستند «دی‌ماه پرحادثه»، ابعاد مختلف حوادث تلخ دی‌ماه در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

به گزارش باشگاه خبری عطنا، این برنامه به همت انجمن علمی-دانشجویی مطالعات ارتباطی دانشگاه علامه، امروز ۲۳ بهمن برگزار و مستند «دی‌ماه پرحادثه» به کارگردانی و تصویرسازی امیرحسین نجاح اکران شد.

این مستند با تاکید بر تحلیل‌هایی از محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده ارتباطات و استادان ارتباطات، حمیدرضا رحمانی دهکردی، علیرضا حسینی پاکدهی، جمال الدین اکبرزاده جهرمی، قدسی بیات، لیدا کاوسی کلاشمی در مورد سهم هر یک از شهروندان در پخش و کنترل شایعه‌ها، حادثه پلاسکو، پیامد تکذیب‌های پی‌در‌پی خبرگزاری‌ها و پوشش ندادن سیل در سیستان به وسیله مطبوعات شکل گرفته بود.

همچنین این مستند درصدد تعریف معنای واژه‌های خوشبختی، ترس و آرزو در بین مناطق مختلف از جمله پایتخت با سیستان و مناطق محروم کشور با تاکید بر حادثه پلاسکو و سیل در سیستان بود و همچنین پوشش ندادن سیل در سیستان توسط رسانه‌ها یک مشکل سوءمدیریتی عنوان شد.

گفتنی است علاوه بر دانشجویان، محمد مهدی فرقانی، رئیس دانشکده ارتباطات، حمیدرضا رحمانی دهکردی، قدسی بیات به تماشای این مستند نشستند.

گوشه هایی از این برنامه:

عکس: افشین عزیزی-باشگاه خبری عطنا

 بازدید: 550خروج