• خبر روز


چهارمین کارگاه «توانمندسازی رابطان رسانه‌ای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه»
مراسم افتتاحیه چهارمین کارگاه «توانمندسازی رابطان رسانه‌ای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه» با تدریس استادان علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی در دانشکده ارتباطات برگزار شد.
 ١٢:٢٣ - 1397/06/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار معاون دانشگاه «پمپئو فابرای» بارسلونا با رئیس دانشکده علوم ارتباطات
در این دیدار خانم دکتر «مونیکا فیگوراس‌ماز» با رئیس و استادان دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی به گفت‌وگو پرداختند.
 ١٠:٢٣ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار صمیمانه رئیس خبرگزاری الجزایر با استادان دانشکده ارتباطات
عبدالحمید کاشه، رئیس خبرگزاری الجزایر با حضور در دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی با رئیس و استادان این دانشکده به بحث و تبادل نظر حول محور علوم ارتباطات در دو کشور پرداخت.
 ٠٩:١٤ - 1397/04/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
دور دوم انتخابات شورای صنفی دانشکدۀ علوم ارتباطات
انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکدۀ علوم ارتباطات، که با توجه به نتایج آرا به دور دوم کشیده شده بود، دوشنبه، ۷ خرداد ماه جاری برگزار شد.
 ٠٩:٤٠ - 1397/03/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
خانیکی: تاسیس یک رشته جدید در کارشناسی ارشد علوم ارتباطات/ افخمی: برخی سوالات آزمون ارشد «به هیچ عنوان» استاندارد نیستند/مهدی‌زاده: کتب اصلی را بخوانید
مدیرگروه ارتباطات دانشکدۀ علوم ارتباطات از اضافه شدن رشته «مطالعات فرهنگی و رسانه» به رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه علامه خبر داد و مدیرگروه روابط عمومی دانشکده هم بر لزوم تدوین سرفصل‌های دیگری در طراحی سوالات آزمون ارشد علوم ارتباطات تاکید کرد و ازجمله گفت حضور درس تاریخ در کنکور به این شکل اشتباه است.
 ١١:٥٨ - 1397/03/08 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>