• همکاری های بین الملل


کارگاه «تحلیل فیلم فروشنده بر اساس نظریه‌های انتقادی» در دانشکده ارتباطات
«کارگاه تحلیل فیلم فروشنده بر اساس نظریه‌های انتقادی» با حضور علاقه‌مندان و تدریس دکتر حسین پاینده، استاد نظریه و نقد ادبی دانشگاه علامه‌طباطبائی به همت پژوهشکده ارتباطات دانشگاه علامه‌طباطبائی سه‌شنبه، ۲۰ آذرماه برگزار شد.
 ٠٩:٥٢ - 1397/09/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
رسانه‌ها خبرنگاران حرفه‌ای ندارند/ روزنامه‌نگاری بحران اصلا تدریس نمی‌شود
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی گفت: در رسانه‌های معتبر خارجی به‌طور شاخص گروهی به نام سرویس بحران وجود دارد و روزنامه‌نگاران بحران از پایه برای رویدادها تربیت می‌شوند تا قبل از وقوع و حین بحران بتوانند شرایط را پیش‌بینی و آنالیز کنند و پس از آن به نحو احسن آگاهی‌بخشی انجام ‌دهند، اما متأسفانه رسانه‌های کشور ما قبل و حین بحران را رها و به درج اخبار پس از وقوع آن بسنده می‌کنند.
 ٠٩:٤٥ - 1397/09/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار کتاب «نظریه و نقد ادبی» نوشته دکتر حسین پاینده استاد نظریه و نقد ادبی
این کتاب در دو جلد به معرفی جدیدترین رویکردهای نقد ادبی اختصاص دارد و شامل نمونه‌‌های عملی از کاربرد این نظریه‌ها در نقد ادبیات فارسی (شعر و نثر کهن و معاصر) و متون فرهنگی (فیلم، عکس، تصاویر دیجیتال در فضای مجازی، سریال تلویزیونی و …) است.
 ٠٩:٣٣ - 1397/09/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
«استاد معتمدنژاد» کسی که اخلاق را زندگی کرد
دانشکده علوم ارتباطات بی تردید میراث گران‌بها و ماندگار دکتر معتمد نژاد است. گویی صدا، حرکات و سکنات او در جای جای راهروها و کلاس‌های درس دانشکده، تکرار می شود. شاید بتوان گفت که عرصه ارتباطات و روزنامه‌نگاری ایران تا ابد وامدار اوست.
 ١١:٣٨ - 1397/09/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست تخصصی «مسائل و چالش‌های آموزش مطالعات فرهنگی و ارتباطات در ایران»
نشست تخصصی «مسائل و چالش‌های آموزش مطالعات فرهنگی و ارتباطات در ایران» در قالب پنجمین همایش روز علوم اجتماعی و بزرگداشت دکتر غلامرضا صدیقی و دکتر محمدامین قانعی‌راد در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
 ١٣:١٥ - 1397/09/19 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>