• خبر روز


دیدار معاون دانشگاه «پمپئو فابرای» بارسلونا با رئیس دانشکده علوم ارتباطات
در این دیدار خانم دکتر «مونیکا فیگوراس‌ماز» با رئیس و استادان دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی به گفت‌وگو پرداختند.
 ١٠:٢٣ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار صمیمانه رئیس خبرگزاری الجزایر با استادان دانشکده ارتباطات
عبدالحمید کاشه، رئیس خبرگزاری الجزایر با حضور در دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی با رئیس و استادان این دانشکده به بحث و تبادل نظر حول محور علوم ارتباطات در دو کشور پرداخت.
 ٠٩:١٤ - 1397/04/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
دور دوم انتخابات شورای صنفی دانشکدۀ علوم ارتباطات
انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشکدۀ علوم ارتباطات، که با توجه به نتایج آرا به دور دوم کشیده شده بود، دوشنبه، ۷ خرداد ماه جاری برگزار شد.
 ٠٩:٤٠ - 1397/03/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
خانیکی: تاسیس یک رشته جدید در کارشناسی ارشد علوم ارتباطات/ افخمی: برخی سوالات آزمون ارشد «به هیچ عنوان» استاندارد نیستند/مهدی‌زاده: کتب اصلی را بخوانید
مدیرگروه ارتباطات دانشکدۀ علوم ارتباطات از اضافه شدن رشته «مطالعات فرهنگی و رسانه» به رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه علامه خبر داد و مدیرگروه روابط عمومی دانشکده هم بر لزوم تدوین سرفصل‌های دیگری در طراحی سوالات آزمون ارشد علوم ارتباطات تاکید کرد و ازجمله گفت حضور درس تاریخ در کنکور به این شکل اشتباه است.
 ١١:٥٨ - 1397/03/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
علیرضا عبداللهی نژاد به سمت مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم منصوب شد
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر علیرضا عبداللهی‌نژاد، عضو هیئت علمی دانشکدۀ علوم ارتباطات را به سمت «مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم» منصوب کرد.وی پیش از این مسئولیت سرپرستی اداره کل روابط عمومی وزارت علوم را برعهده داشته است.
 ١٢:٣٤ - 1397/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>