• خبر روز


با موضوع تحلیل فیلم «وارونگی» اتفاق افتاد؛
حضور بهنام بهزادی، کارگردان سینما در دانشکده علوم ارتباطات
دکتر حسین پاینده، عضو هیئت علمی دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برای کلاس درس خود با موضوع تحلیل فیلم وارونگی میزبان بهنام بهزادی، نویسنده و کارگردان این اثر بود.
 ١٤:٥٢ - 1397/02/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
محمدمهدی فرقانی: ایران قطب کرسی‌های ارتباطات علمی در منطقه می‌شود
رئیس دانشکده علوم ارتباطات، با اشاره به راه اندازی کرسی ارتباطات علم و فناوری با همکاری یونسکو در ایران گفت: این اقدام، کشورمان را به قطب کرسی‌های ارتباطات علمی در منطقه تبدیل می کند.
 ٠٩:١٢ - 1397/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
اهداء تندیس «روز جهانی روان‌شناسی» به دکتر حسین پاینده
طی مراسمی به مناسبت روز جهانی روان‌شناسی از دکتر حسین پاینده، استاد نظریه و نقد ادبی دانشکدۀ ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی به سبب فعالیت‌های پژوهشی میان‌رشته‌ای در حوزه نقد و روان‌پژوهی تقدیر به عمل آمد.
 ٠٩:٠١ - 1397/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیشنهادات دانشکده علوم ارتباطات برای همکاری با مرکز ملی فضای مجازی
رئیس دانشکده علوم ارتباطات به همکاری مشترک این دانشکده و مرکز ملی فضای مجازی در زمینه معطوف شدن سیاست‌گذاری‌ها بر اساس انتظارات و شرایط افکار عمومی جامعه و نه تصمیم‌گیری پشت درهای بسته، اشاره کرد و گفت: با انجام مطالعات تطبیقی می‌توان به راه‌حل‌های بومی نه برای مقابله بلکه برای مواجهه با فضای مجازی دست یافت.
 ١٥:٥٩ - 1397/01/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست دبیر شورای عالی فضای مجازی با رئیس دانشکده علوم ارتباطات برای همکاری های علمی و پژوهشی
گفت‌و‌گو درمورد کلیت فضای مجازی، تفاهم‌نامه همکاری بین دانشکده علوم ارتباطات به نمایندگی از دانشگاه علامه طباطبائی و مرکز ملی فضای مجازی، برگزاری نشست‌ها و همایش‌های علمی و پژوهشی، استفاده از نظر کار‌شناسان و نخبگان،‌ انجام مطالعات تطبیقی، استفاده از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های دکترا و کارشناسی‌ارشد و تعریف پروژه‌های علمی در این حوزه از جمله مهمترین پیشنهادها، صحبت‌ها و نظرات رئیس و برخی از استادان دانشکده علوم ارتباطات در نشست با مسئولان مرکز ملی فضای مجازی کشور بود.
 ١٥:٤٤ - 1397/01/22 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>