اخبار

اخبار دانشکده

افتتاح کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» در دانشکدۀ علوم ارتباطات

مراسم افتتاحیه کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» با حضور منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشکدۀ علوم ارتباطات برگزار شد.

نشست افتتاحیه کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» در دانشکدۀ علوم ارتباطات

نشست افتتاحیه کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» با حضور منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از مسئولان یونسکو در دانشکدۀ علوم ارتباطات برگزار شد.

با حضور وزیر علوم؛ دکتر افخمی به عنوان استاد برجسته روابط عمومی مورد تقدیر قرار گرفت

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیینی از سه دهه تلاش های علمی و حرفه ای دکتر حسین افخمی، استاد و مدیر گروه روابط عمومی دانشکدۀ علوم ارتباطات تجلیل کرد.

برگزاری همایش ۵۰ سال آموزش روابط عمومی در ایران در دانشکدۀ علوم ارتباطات

همایش «۵۰ سال آموزش روابط عمومی در ایران، مروری بر گذشته، نگاهی به آینده» با حضور استادان و دانشجویان در دانشکدۀ علوم ارتباطات برگزار شد.

نشست «اخبار جعلی و چالش‌های روزنامه‌نگاری» و «آموزش خبرنگاری در عصر دیجیتال»

نشست «اخبار جعلی و چالش‌های روزنامه‌نگاری» و «آموزش خبرنگاری در عصر دیجیتال» با حضور استادان ارتباطات و به همت انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات در دانشکدۀ علوم ارتباطات برگزار شد.

نشست تخصصی«سلبریتی‌گری؛ منطق دنیای امروز» در دانشکدۀ علوم ارتباطات

نشست «سلبریتی‌گری؛ منطق دنیای امروز» در دانشکدۀ علوم ارتباطات، به همت انجمن علمی ارتباطات و همکاری پژوهشکدۀ ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در سالن همایش‌های دانشکدۀ علوم ارتباطات برگزار شد.

اطلاعیه ها

قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی ؛

در خصوص طرح توان افزایی در مسیر کسب و کارو کارآفرینی

قابل توجه دانشجویان گرامی؛

در خصوص تکمیل فرم های ارزشیابی نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96

قابل توجه دانشجویان غیر ایرانی دانشکده؛

در خصوص ثبت اطلاعات و بارگذاری مدارک در سامانه (www.saorg.ir)

قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی ؛

فراخوان شرکت در بخش رقابتی مسابقه عکاسی شبکه دانشگاه های عضو راه ابریشم

اطلاعیه شماره یک برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان در سال ۱۳۹۷

به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلی واجد شرایط و علاقه مند به شرکت در انتخابات شورای صنفی دانشجویان می‌رساند؛ به منظور ایجاد بستری مناسب جهت تقویت زمینه‌های مشارکت، همفکری و همکاری دانشجویان عزیز در امور صنفی دانشجویی ، شرایط انتخابات شورای صنفی دانشجویان در سال ۱۳۹۷ طبق جدول زمان‌بندی شده در فایل پیوست اعلام می‌گردد

توزیع بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب در دانشگاه علامه طباطبائی

بن کارت الکترونیکی ویژه سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت در دانشگاه علامه طباطبائی توزیع می‌شود.

دانشکده در رسانه ها

هادی خانیکی: کرسی علم و فناوری یونسکو، فرصتی برای ارتقای توان اسلامی و ایرانی است

مدیرگروه ارتباطات دانشکدۀ علوم ارتباطات و رئیس کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» با بیان اینکه این کرسی فرصتی برای ارتباط سهگانه دانشگاه، رسانه و جامعه است، گفت: علم و فناوری به حمایت و نظارت جامعه نیاز دارد و این حمایت به کمک وسایل ارتباط جمعی، ارتباطات انسانی، شفاهی و شبکهای میسر میشود.

هادی خانیکی در نشست نقد و بررسی کتاب «گاه و بی‌گاهی دانشگاه در ایران»:دانشگاه‌ در ایران «جامعه دانشمندان» نشده است

هادی خانیکی،استاد ارتباطات دانشکده، با بیان اینکه رشد و توسعه دانشگاه در ایران به‌صورت یک خط پیوسته در نیامده است، گفت: مؤلف به‌دنبال این است که ثابت کند در دانشگاه‌های ما برش‌هایی وجود دارد که به‌ یکدیگر متصل نشده بنابراین نمی‌توان گفت که در دانشگاه‌های ایران اجتماع استادان و دانشمندان و حتی دانشکده‌ها صورت گرفته است.

زرین زردار در نشست نقد و بررسی کتاب «گاه و بی‌گاهی دانشگاه در ایران»: کتابی که می‌توانید با آن گفت‌وگو کنید

زرین زردار، استادیار علوم ارتباطات دانشکده، با بیان اینکه این کتاب صرفا طبقه‌بندی و تحلیل‌های تاریخی ارائه نمی‌دهد، گفت: این کتاب در ذهن مخاطب مسئله ایجاد می‌کند و سوال‌های جدیدی برایش مطرح می‌کند، به عبارت بهتر مطالعه کتاب آن ماده اولیه مناسبی برای شروع یک گفت‌وگوی جدی راجع به وضعیت دانشگاه به‌دست مخاطب می‌دهد.

مدیر گروه روابط عمومی: همایش ۵۰ سال آموزش روابط عمومی در ایران برگزار می‌شود

مدیر گروه روابط عمومی دانشکدۀ علوم ارتباطات با اشاره به اینکه همایش ۵۰ سال آموزش روابط عمومی در ایران ۲۲ اردیبهشت‌ماه در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود، گفت: در این همایش فراز و نشیب‌هایی را که روابط عمومی در این سال‌ها پشت سر گذاشته و تأثیراتی که تحولات مختلف روی آن داشته است، مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد و چشم‌انداز آینده آن روشن می‌شود.

عباس اسدی: در رسانه‌ها بیشتر از «عدالت» بایستی به دنبال «انصاف» بود

عباس اسدی، استاد روزنامه‌نگاری دانشکدۀ علوم ارتباطات، با بیان اینکه امروزه انصاف در رسانه‌های ما گم شده است، گفت: شاید با رعایت انصاف بتوانیم عدالت را در رسانه‌ها ترویج دهیم، اگر انصاف در رسانه‌ها و در انتشار و جستجوی اطلاعات به وجود آید تا حدودی مسائل بین‌المللی که منجر به جنگ و مواردی از این قبیل می‌شود، کاهش می‌یابد.

حسینعلی افخمی: انگاره‌سازی رسانه‌ها از مهاجران بر ذهنیت مردم تأثیر دارد/ «بر کس مپسند آنچه تو را نیست پسند»

مدیرگروه روابط عمومی دانشکدۀ علوم ارتباطات با بیان اینکه انگاره‌سازی منفی ما از مهاجران به ضعف‌های فرهنگی ما برمی‌گردد، گفت: رسانه‌ها با رویکرد مثبت خود می‌توانند این ضعف‌ها را کاهش دهند باید در دنیای مجازی خود را برای شهروند جهانی شدن آماده کنیم و نگاه عاقل اندر سفیه نداشته باشیم.

پیشخوان مطبوعات

پیشخوان روزنامه های ورزشی

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز شنبه 17آذرماه 1396

پیشخوان روزنامه های صبح ایران

صفحه نخست روزنامه های امروز شنبه 17آذر ماه 1396

گالری تصاویر

بازدید هیئت عالی رتبه عراقی از دانشکده علوم ارتباطات

سلام حسن طه، معاون علمی و بین‌المللی وزارت آموزش عالی و پژوهش‌های علمی جمهوری عراق و هیئت همراه، از دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی بازدید کردند.

مراسم افتتاحیه دانشکده علوم ارتباطات

گشایش رسمی دانشکده علوم ارتباطات و بزرگداشت دومین سالروز درگذشت دکتر کاظم معتمدنژاد، پدر علوم ارتباطات ایران،سالن همایش‌های دانشکده مورخ 94/9/25

تب دانشگاه علامه